1980 руб
990руб
jen dnes -50% sleva
Obejdnat

Tinedol – efektivní
prostředek proti kvasinkám
chodidel,nepříjemného
zápachu a svědění

 • neutralizuje nepříjemné zápachy
 • bojuje proti kvasinkám chodidel
 • odstraňuje svědění mezi prsty
 • zbaraňuje mykoze nehtů
 • odstraňuje loupání
jen dnes
-50%

sleva
1980 руб
990руб
Rychlý efekt, trvalý výsledek!

Tinedol – je unikátní zapatentovaná formula, která bojuje proti kvasinkám chodidel, nepříjemnému zápachu a svědění.

Komplex změkčujících složek dává neviditelnou obranu, zabraňuje vzniku prasklin, nenechává jedinou šanci kvasinkám,aby se usadily na kůži. Přírodní složky Klimbazol a Farenzol jsou efektivní v boji s mykozou chodidel a nehtů jakékoliv etiologii. Produkt včelařství Propolis má silné antibakteriální vlastnosti.

Olej z čajového stromu se dostává hluboko do podkožní vrstvy, zahojuje problémní zóny kůže, dává chládek a odstraňuje nepříjemné zápachy po náročném pracovním dnu.

Tinedol — je jedinečný certifikovaný prostředek
 • Neobsahuje GMO

 • Zapatentovaná synergická formula

 • Z přírodních složek

 • Neobsahuje barviva a konzervanty

 • Nemá kontraindikace

Recenze
 • Tereza, 37 let

  «Můj manžel má stálý problém – kvasinky na prstech nohou. Je dost akční: sauna, bazén, fitnes- tak to furt dostává. Všechno jsme vyzkoušeli,ale nic. Koupila jsem si pro manžela Tinedol, a problém se vyřešil. Řeknu tajemství – Tinedol nejen bojuje proti kvasinkám, ale odstraňuje i nepříjemný zápach. Většina žen mi porozumí – jaký to je, když u manžela furt smrdí obuv a nohy. A teď je tu jen lehký nádech. Tinedol je u nás doma jako spása – jestli jsme u moře nebo na chatu – rozhodně mažeme nohy celou rodinou»

 • Jakub, 24 let

  «Musím celý den běhat ve společenských botách, večer bolej nohy, jsou spocené a jasně ,že páchnou. Pracuji v drahé restauraci, takže se přezout nemůžu. Ještě dlouhou dobu bych se trápil, kdyby ne kolega, který mi poradil Tinedol – krém proti kvasinkám a svědění. Večer po sprše jsem namazal, i když jsem moc neveřil na výsledek. Ráno nebyl žádný otisk od zčervenání, ani se nečesalo. Tohle je výsledek! Teď každý den to používám a jiným klukům v restauraci to doporučuji. Pracuje se ted veseleji, klienty jsou spokojení obsluhou – spropitné jsou větší!»

 • Zuzana, 45 let

  «Pracuji jako prodavačka v obchodě. Za celý den tolik běháš- že k večeru nohy se strašne spotí a je horko mezi prsty. Ráno jsou ještě zčervenalé a oloupává se kůže, tak že si na sebe nevezmeš obuv. Nevěděla jsem ,co s tím dělat, dokud mi doktor nedoporučil Tinedol. Myslela jsem , že to zkusím a koupila jsem si to. Jakmile namažes, tak hned je takový chládek a příjemná vůně, kdybych používala drahou kosmetiku. Teď používám Tinedol pořád, žádné kvasinky. Nehty jsou tak pěkné, rovné a kůže čistá a měkká. Od červených skvrn žádné stopy.»

Názor odborníka

«Často se na mě obracejí pacienti s tím, že je trápí kvasinky choidel. Mám dloudobou praxi a chtěl bych říct, že v tomto problému je důležité – pravidelnost používání prostředků a hygiena chodidel. Tinedol, kromě toho, že výborně zvládá mykozy, tak navíc má úplně přírodní složení. To je naprosto výborný prostředek! Používejte ho 2 krát denně po sprše, a zapomenete, co to je svědění a červenání na nohou. Mimochodem , pomáhá i proti nepříjemnému zápachu.
Doporučuji všem, i pro prevencí».

Tynjanov Lukáš Mlynář,
lékař – dermatovenerolog vyšší
stupně
Není to škodlivé?

Tinedol je vyroben z přírodních složek, které jsou z rostlinné suroviny a neobsahuje barviva, konzervanty a GMO. Mast nemá kontraindikace a vedlejší účinky. Tinedol je certifikovaný podle legislativy.

Způsob používání

Nanášet 2 krát denně na suchou, čistou kůži chodidel po hygienických procedurách. Vtírat do úplného vstřebání

Doručení

Doručení v Praze trvá 4-7 dní od okamžiku objednání.

Pro bližší informace se obracejte na operátory.

jen dnes -50%
sleva
1980 руб
990руб